Léčba psoriásy

Přístroj byl poskytnut ze zkušební série známému - léčiteli, se kterým jsem v neustálém kontaktu a proto mohu vše doložit na základě vlastních porovnání.

Pan XX je 55 let stár a s lupénkou bojuje se střídavými úspěchy již 38 let. Projevovala se u něj zejména na předloktích typickými strupy o velikosti 5-10 cm a ve vlasových částech hlavy podél uší.

Přístroj chtěl původně zajistit pro své pacienty, ale s jejich souhlasem jej při testování použil též u sebe. Navštěvuji tohoto pána v pravidelných dvou až třítýdenních intervalech . Přístroj jsem mu předal koncem listopadu 2009. Při mojí návštěvě za dva týdny mi ihned začal ukazovat svá předloktí, kde zůstala namísto strupů pouze zarudlá hladká pokožka.

Tento pán uvedl, že neměl mnoho času a že přístroj použil 4x-5x !

Při mojí další návštěvě za 14 dní měl již dříve postižená místa zcela hladká, bez jakýchkoliv stop lupénky, včetně dříve postižených míst ve vlasech. Od této doby až do současnosti nedošlo k recidivě.

Přiznám se, že jsem byl velmi překvapen tak rychlou reakcí na léčbu KX Laserem a tato naše první zkušenost s přístrojem nás velmi povzbudila a potvrdila vysokou účinnost přístroje a správnost jeho volby.

K tomuto případu je nutno poznamenat, že takováto rychlá reakce organismu může být výjimečná s ohledem na vyléčenou osobu, která je léčitelem a dodržuje zdravý životní styl. Přesto však účinnost na tuto nemoc je nesporná a byla prokázána i u dalších pacientů i když pomalejším ústupem než v popsaném případě.


Ing. L.Staněk

2010 © Talpo spol s.r.o. | info@kxlaser.cz | Produkty tradiční přírodní medicíny Tianshi | Tvorba webových stránek | falck-healthcare.sk - zdravotná starostlivosť a nadštandardné zdravotné služby v centráchFALCK Healthcare