Dopis paní Jaroslavy Kulhánkové z Litomyšle.

Paní Kulhánková patří k našim prvním zákazníkům. Přístroj zakoupila začátkem ledna 2010 poté, kdy již znala metodu laserového ozařování krve a původně si chtěla opatřit přístroj Bioquant. Když byla seznámena s naším přístrojem při návštěvě u nás, ihned se rozhodla pro KX Laser. Přístroj chtěla věnovat své matce, která ve svých 85 ti letech trpěla stařeckou demencí, byla imobilní a plně odkázaná na druhou osobu. Rovněž měla prokázaný Diabetes melitus 2. typu s hodnotami glukózy 8,3 mmol/l a s tím související problém špatného prokrvení dolních končetin s náběhem na trombotický stav.
O průběhu léčby své matky přístrojem KX Laser nás informovala paní Kulhánková dopisem, s jehož zveřejněním souhlasila :
Vážený pane inženýre !
Chtěla bych Vás touto cestou informovat, jak to dopadlo s naší babičkou a s Vaším přístrojem KX Laser.
Když se budu vyjadřovat hodně střízlivě, musím říci, že to je zázrak !
Používali jsme přístroj ze začátku opatrně, jak jste mi radil a postupně jsme přidávali. Babička to snášela trpělivě, ale museli jsme na ni ze začátku dohlížet, aby si to nevyndávala z nosu. Potom si již zvykla a po měsíci nás již sama upomínala „kdy už budem svítit?“. Koncem ledna se nám zdálo, že je na tom mnohem lépe a v únoru začala chodit. Manžel ji opatřil chodítko, ale začátkem března již nebylo zapotřebí a babička začala chodit samostatně o dvou holích. Hlavně se ale zlepšila její vnímavost a chuť do života. Všichni nad tím kroutí hlavou, včetně pana doktora, který nás koncem března poslal na krev a její výsledek jsem si opsala :
S GLU 6,9
S CHOL 6,62
LDL 4,0
HDL 2,2
Trigliceridy 1,03

Doktor říkal, že je to značné zlepšení a ubral babičce prášky, nyní jich má asi polovinu. Za 3 měsíce máme přijít znovu a tak Vás budu zase informovat, jak jsem slíbila.
Musím se přiznat, že laser používám i já, hlavně jsem si oblíbila masáže. Moc mi to pomáhá na občasné bolesti ruky, kterou jsem si dříve zranila při pádu z kola. Zkouší to i manžel, ten si „mravenčí“ chodidla a tak se o to občas taháme.
Chtěla bych se také zeptat, zda máte k dispozici náhradní elektrody, jeden pár bych si přikoupila a možná také nosní krytky.
Píši Vám dost sáhodlouze ale to je z radosti, že nám ta mašinka tak pomáhá a já jsem se pro ni rozhodla.
Ještě jednou Vám děkuji za Vaši vstřícnost a výrazem mých díků jsou další 2 zájemci o přístroj, které na Vás nakontaktuji.

Se srdečným pozdravem
Jaroslava Kulhánková
 

2010 © Talpo spol s.r.o. | info@kxlaser.cz | Produkty tradiční přírodní medicíny Tianshi | Tvorba webových stránek | falck-healthcare.sk - zdravotná starostlivosť a nadštandardné zdravotné služby v centráchFALCK Healthcare